Hakkımızda

İlke Ambalaj, 1997 yılında Gaziantep ve bölgede üretim yapan firmalarımızın ambalaj ihtiyacını karşılamak amacı ile kuruldu.

1997 yılında Gaziantep bölgesinde kurduğu 34.000 metre kare alan üzerine kurulu 21.000 metre kare kapalı alana sahip tesisimiz, yeni yatırımlar ve bölgemizde uzun yıllardır 2 farklı lokasyon da yıllık 120.000 ton/yıl oluklu mukavva üretimi yapmaktadır.

Sürekli gelişen ve gelişmekte olan İlke Ambalaj, dağıtım harcamalarını azaltarak, üretim ile tüketim noktası arasındaki yolda, paketlendiği ürün veya ürünleri en iyi biçimde bir arada tutma, koruma, taşıma, tanıtma görevini üstlenmekteyiz.

Her oluklu mukavva kutu, paketlendiği ürün özelliklerine uygun olarak tasarlanmakta olup dolum koşullarına, palete, istife, depolama ve lojistiğe uygunluğu göz önüne alınarak üretilmektedir.

1997’den bu yana, firmamızda oluklu mukavva ham maddeleri, ekipmanları, üretim prosesleri ve paketleme tekniklerinde önemli değişiklikleri beraberinde getirmiştir.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için sürekli yüksek teknoloji ve tasarım gerektiren süreçleri, yenilikçi uygulamalar yoluyla olağanüstü ambalajlama ve baskı çözümleri sunmaktayız.

” İleriye Doğru Büyüyoruz! “

Misyonumuz,

Standart ötesi uygulamalarla eğilim yüzdesini belirleyen, rekabetçi yapısıyla sürekli mükemmel olmanın yolunu arayan, bizi tercih edenlere yoğun rekabette avantaj sağlamak üzerine kurulu bir görev anlayışı ile yola çıkılmıştır.

Vizyonumuz,

Uluslar arası standartlarda, kaliteli, ileri teknoloji ve tasarım gerektiren, sürdürülebilir hizmet sunan ve kendi hammaddesini kendisi üretebilen lider bir kuruluş olmaktır.

Sertifikalarımız

Toplam Kalite Yönetiminin prensiplerini uygulayarak kalite yolcuğuna başlayan ve çalışmalarına bu doğrultuda yön veren İlke Ambalaj müşterilerine kaliteli, güvenli ve sürekli hizmet sağlamayı kendine ilke edinmiştir.